Ślub & Wesele Latem

Każda pora roku ma w sobie coś wyjątkowego. Co takiego szczególnego jest w lecie ? – słońce, zapach polnych kwiatów, łany zbóż i gorące, gwieździste noce – wszystko to mamy na wyciągnięcie ręki latem. Lato to również większy wybór kwiatów, owoców i atrakcji dla gości. Sesja ślubna w plenerze daje największe efekty właśnie w lecie. Można liczyć wtedy na słońce i piękną opaleniznę, błękitne niebo, a przede wszystkim soczystą zieleń i kwiaty.

Dowolny temat przewodni wesela – tutaj na myśl przychodzi styl botanik, rustykalny, leśny, kaszubski….


Bogaty wybór kwiatów – pora letnia to ta pora roku, podczas której kwitnie najwięcej popularnych gatunków kwiatów i dostępne są one w większości odmian. Dalie, hortensje, stokrotki, irysy, storczyki, lilie, słoneczniki – lista jest naprawdę długa. Można być pewnym, że znajdzie się kwiaty odpowiednie do każdej stylizacji, a ponadto, że latem będą one najpiękniejsze i w najlepszej cenie.

Letnie kolorowe menu – lato ma znaczną przewagę nad innymi porami roku biorąc pod uwagę możliwości skomponowania idealnego menu. Lekkie potrawy sezonowe, lokalne produkty i wspaniały aromat dojrzewających w słońcu warzyw i owoców. Dodajmy do tego cudownie orzeźwiające koktajle, musy czy świeże owoce oraz tak uwielbiane przez wszystkich desery lodowe

 

Magiczna aura na weselu latem – ta pora roku ma w sobie coś magicznego- atmosferę. Zapachy, niezwykły klimat. Słońce muska przyjemnie skórę i dodaje pozytywnej energii.  Zwiewne sukienki , romantyczny zachód słońca czy nastrojowy ciepły wieczór sprawią, że ten dzień zapamiętamy jako jeszcze bardziej niezwykły.

Promocja

Czerwiec

Wesele w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i niedziela

TORT WESELNY GRATIS!

KAŻDEJ PARZE MŁODEJ  OFIARUJEMY UPOMINKOWY VOUCHER NA ROMANTYCZNĄ KOLACJĘ WE DWOJE W PIERWSZĄ ROCZNICĘ ŚLUBU.

BEZ WZGLĘDU NA TO JAKĄ PORĘ ROKU PAŃSTWO WYBIORĄ GORĄCO ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN.

POMOŻEMY W PODEJMOWANIU DECYZJI I  PRZYGOTOWANIACH DO WASZEGO ŚWIĘTA NA KAŻDYM JEGO ETAPIE.