Ślub & Wesele Wiosną

Wesele na kaszubach

Wiosna to jedna z najpiękniejszych i zarazem najbardziej romantycznych pór roku.  To symbol radości, nowego życia, ale co najważniejsze – miłości i zakochania. To wspaniały czas, w którym wszystko budzi się do życia, śpiewają ptaki, dni są coraz dłuższe, cieplejsze i dużo bardziej słoneczne. Wszyscy dookoła wydają się do nas uśmiechać i radować. Tak wspaniała aura zachęca do zorganizowania w tym czasie swojego wymarzonego ślubu i wesela.

Wiosną także przypada Wielkanoc, gdzie podczas Świąt i przez pewien czas po nich kościoły są pięknie udekorowane, co niezwykle podkreśli porę i datę Waszego ślubu w kościele

Warto zwrócić uwagę na możliwość połączenia daty uroczystości z dniami ustawowo wolnymi, tj. Weekendem Majowym czy Bożym Ciałem. Dzięki temu istnieje większe prawdopodobieństwo, że wybrany przez Państwa dzień będzie pasował większości zaproszonym.

Ponadto to dobry weselny czas także dlatego, że nie jest to jeszcze pełnia sezonu ślubnego, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć dobrego fotografa, kamerzystę, zespół weselny, z wolnym terminem w kalendarzu. Również zdecydowanie łatwiej o organizację noclegu dla gości.

Plusem wiosennego ślubu i wesela jest też to, że jeszcze przed sezonem turystycznym mogą Państwo udać się w podróż poślubną.

Wiosną charakter wesela wspaniale podkreślą kwiaty charakterystyczne dla tej pory roku: tulipany narcyzy, margerytki, żonkile, krokusy czy lilie. Fantastycznie wyglądają również bukiety czy dekoracje wykonane z bzu, konwalii – a do tego pięknie pachną. W menu weselnym dominuje lekkość i świeżość. A co za tym idzie, na stole nie może zabraknąć nowalijek, świeżych warzyw i owoców. Warto odejść od tradycyjnego rosołu na rzecz np. aromatycznej zupy-kremu z warzyw.

Promocja

Kwiecień Maj

Wesele w każdy dzień tygodnia wyłączając sobotę

 

TORT WESELNY GRATIS!

KAŻDEJ PARZE MŁODEJ  OFIARUJEMY UPOMINKOWY VOUCHER NA ROMANTYCZNĄ KOLACJĘ WE DWOJE W PIERWSZĄ ROCZNICĘ ŚLUBU.

BEZ WZGLĘDU NA TO JAKĄ PORĘ ROKU PAŃSTWO WYBIORĄ GORĄCO ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN.

POMOŻEMY W PODEJMOWANIU DECYZJI I  PRZYGOTOWANIACH DO WASZEGO ŚWIĘTA NA KAŻDYM JEGO ETAPIE.