Ślub & Wesele Zimą

Nie ma chyba bardziej komponującej się z kolorystyką ślubu pory roku niż zima. W powietrzu czuć nadchodzący karnawał, za oknami biało a mróz maluje na szybach niezapomniane obrazy.

Zima to przede wszystkim gwarancja, że Goście nie przeniosą się z imprezą na zewnątrz.

Warto zorganizować wesele również w dni świąteczne, które chętnie spędzamy w gronie rodziny i przyjaciół  a nie tylko w domu. Dlaczego więc nie spędzić tych chwil w szerszym gronie z nimi wszystkimi razem?

Data Waszego wesela z pewnością na stałe utrwali się wszystkim w pamięci. Tym milej i cieplej będziecie mogli wspominać i świętować kolejne Wasze rocznice.

Dlaczego jeszcze warto zorganizować wesele zimą?

Budżet – menu weselne w atrakcyjnej cenie, niższe ceny usług dodatkowych.

Najbardziej atrakcyjne promocje w całym roku.

Większa dostępność terminów – nie trzeba czekać rok czy dwa lata na wolną sobotę. I dotyczy to nie tylko sali weselnej, ale również terminów u fotografów, DJ-ów, czy zespołów muzycznych.

Zimowe, wyjątkowe menu – grzane wino lub cydr zamiast szampana, rozgrzewające potrawy z wykorzystaniem sezonowych produktów, a na deser gorąca czekolada z piankami marshmallows lub pieczone jabłka z karmelem.

Niezwykły zimowy wystrój wewnątrz jak i na zewnątrz – lampiony, pochodnie, pachnące świerki, biała pierzynka …. Sale najpiękniej zaprezentują się wystroju glamour, który doskonale koresponduje z soplami i śnieżynkami za oknem jak również z błyskiem i bielą sukni ślubnej.

Atrakcje plenerowe – kulig z pochodniami zakończony poczęstunkiem np. pieczonym udźcem lub ognisko z kiełbaskami i grzańcempokaz fire show.

Promocja

Styczeń, Luty, Marzec

WÓDKA: Żubrówka, Wyborowa, Żołądkowa De Lux lub Pan Tadeusz

BEZ LIMITU W CENIE!

Promocja dotyczy każdego wybranego zestawu menu.

KAŻDEJ PARZE MŁODEJ  OFIARUJEMY UPOMINKOWY VOUCHER NA ROMANTYCZNĄ KOLACJĘ WE DWOJE W PIERWSZĄ ROCZNICĘ ŚLUBU.

BEZ WZGLĘDU NA TO JAKĄ PORĘ ROKU PAŃSTWO WYBIORĄ GORĄCO ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN.

POMOŻEMY W PODEJMOWANIU DECYZJI I  PRZYGOTOWANIACH DO WASZEGO ŚWIĘTA NA KAŻDYM JEGO ETAPIE.