Ślub & Wesele Jesienią

Złota polska jesień, z dojrzewającymi w sadach jabłkami i gruszkami, kolorowymi liśćmi i jeszcze ciepłą aurą to wymarzone okoliczności do zorganizowania niezapomnianego, klimatycznego ślubu i wesela.

Spadające z drzew liście i ciepłe promienie słońca nadają jesieni niepowtarzalnego klimatu.

Świat mieni się wtedy kolorami czerwieni, pomarańczy, złota, brązu, fioletu…

Dogodne terminy wesela dla wszystkich gości – Wasze wesele nie będzie konkurować z zaplanowanym urlopem, ani z innym ślubem. Zyskujecie większą pewność, że wypoczęci goście, którzy wrócili już do pracy i rodzinnych obowiązków z chęcią oderwą się od dnia codziennego i Wasze wesele potraktują jak świetną okazję do zabawy.

Idealny plener na sesję fotograficzną – nie musimy dużo pisać o tym jak piękne są jesienne plenery. Natura i światło sprawią, że zdjęcia będą z pewnością wyjątkowe. Jesień to najbardziej fotogeniczna pora roku!

Piękne dekoracje stołu i sali – Ta pora roku aż bije kolorami. Sezonowe dodatki, takie jak spadające liście, dynie, jabłka, gruszki, śliwki, kasztany, żołędzie czy piękne wrzosy mogą być ciekawym i niedrogim akcentem Waszego wesela.

Malownicze winietki – Pary Młode prześcigają się w pomysłach na kreatywne winietki. Jesienna kolorystyka oraz natura to idealna inspiracja.

Gra świec – jesienią wcześniej robi się ciemno, zatem świece i delikatna gra świateł szybko stworzą wyjątkową atmosferę!

Wyjątkowe kreacje – to jeden z najciekawszych okresów modowych. We wrześniu ruszają nowe kolekcje projektantów, nowe inspiracje. O tej porze roku możemy pozwolić sobie na bardziej wyrazisty look, mocniejsze kolory, makijaż, ciekawsze dodatki.

Promocja

Listopad Grudzień

TORT WESELNY GRATIS!

Możliwość negocjacji minimalnej liczby osób.

 

KAŻDEJ PARZE MŁODEJ  OFIARUJEMY UPOMINKOWY VOUCHER NA ROMANTYCZNĄ KOLACJĘ WE DWOJE W PIERWSZĄ ROCZNICĘ ŚLUBU.

BEZ WZGLĘDU NA TO JAKĄ PORĘ ROKU PAŃSTWO WYBIORĄ GORĄCO ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN.

POMOŻEMY W PODEJMOWANIU DECYZJI I  PRZYGOTOWANIACH DO WASZEGO ŚWIĘTA NA KAŻDYM JEGO ETAPIE.